Prancūzas Mbappé įmušė du kartus per dvi minutes ir sužaidė 2:2 su Argentina.

TOPLINE

Prancūzas Kylianas Mbappé įmušė du įvarčius per mažiau nei dvi minutes ir išlygino Argentiną 2:2. Pasaulio taurės finale liko žaisti mažiau nei 10 minučių.

svarbiausi faktai

Prancūzas Kylianas Mbappé įmušė pirmąjį prancūzų įvartį 80-ąją žaidimo minutę, o po jo – dar vieną įvartį 82-ąją žaidimo minutę, apstulbindamas Kataro stadioną.

Rungtynėse beveik visą laiką dominavo Argentina: 23-ią minutę Messi įvedė Argentiną prie lentos po baudinio realizavimo po to, kai komandos draugą Angelą Di María parklupdė prancūzas Ousmane'as Dembélé aikštėje.

36-ąją minutę Di María padidino Argentinos pranašumą klinikiniu užbaigimu iš aikštės pusės po dviejų greitų perdavimų iš vidurio.

Po to, kai Argentinos atakos meistriškumas jį privertė ant nugaros, Prancūzija pirmajame kėlinyje buvo priversta atlikti du ankstyvus keitimus – Dembélé ir Olivier Giroud iškeisti į Marcusą Thuramą ir Randalą Kolo Muani.

Naujienos Peg

Messi, plačiai laikomas geriausiu savo kartoje, susiduria su prancūzų puolimu, kuriam vadovauja 23 metų Kylianas Mbappé, daugelio laikomas Argentinos žvaigždės įpėdiniu, kaip geriausiu pasaulio žaidėju. Messi ir Mbappé pateko į finalą kaip bendri turnyro įvarčių lentelės lyderiai, įmetę po penkis įvarčius ir atlikę atitinkamai tris ir du rezultatyvius perdavimus. Argentinos sirgaliai tikisi stipraus pasirodymo iš Messi, kuris laimėjo visus kitus svarbiausius trofėjus. Argentiniečio talismanas taip pat norės įveikti nusivylimą, kai 1 m. finale 0:2014 pralaimėjo Vokietijai, kai netrukus po kėlinio praleido progą įmušti įvartį. Istorija taip pat vilioja prancūzų komandą ir Mbappé, kurie siekia tapti pirmąja komanda per šešis dešimtmečius, laimėjusia du kartus pasaulio čempionatus – šį žygdarbį paskutinį kartą pasiekė Pele vadovaujama Brazilija.