Po žiauraus pirmojo kėlinio pasirodymo „Vikings“ pasiekė rekordinį sugrįžimą prieš „Colts“.

Minesotos „Vikings“ savo vardą įrašė į NFL rekordų knygą ir sugrąžino didžiausią lygos istoriją pergalę 39:36 prieš Indianapolio „Colts“. Tai reikšmingas pasiekimas, pralenkęs įsimintiną 32 taškų sugrįžimą Buffalo Bills 1992 m., kai įspūdingose ​​atkrintamosiose rungtynėse nugalėjo Houston Oilers.

„US Bank“ stadione buvo džiaugsmo ir šventės, kai Grego Josepho 40 jardų įvartis praskriejo tiesiai per vartų virpstą ir užbaigė epą šauktuku. Sirgaliai šėlo, o žaidėjai buvo beveik tokie pat laimingi.

Kad ir kas nutiktų likusią sezono dalį, 2022 m. „Vikings“ savo gyvenimo aprašyme visada turės „The Comeback“.

Kvartininkas Kirkas Cousinsas buvo sužavėtas žaidimo pabaigoje ir savo vaidmeniu perduodamas 460 jardų ir 4 kamuolius. „Kažkas panašaus nenutinka vidutiniams žmonėms“, Cousins ​​pasakė. "Taigi, aš didžiuojuosi".

Kai visi „attaboys“ išnyks į tolį, šeštadienio žaidimo realybė pasieks namus. Šiurkštus, ryžtingas žaidimas antroje pusėje yra vienas dalykas, tačiau tai, kaip „Vikings“ pasirodė žaidimo pradžioje, ir tai, kaip buvo kovojama pirmajame kėlinyje, buvo visai kas kita.

Tai buvo žiaurios pastangos nuo pradinio starto iki paskutinių sekundžių, ir to taip pat nereikėtų pamiršti. Varžovas akivaizdžiai yra viena prasčiausių NFL komandų. Nuo tada, kai savininkas Jimas Irsay'us lapkritį atleido Franką Reichą ir pasamdė nepatyrusį Jeffą Šeštadienį komandos treneriu, „Colts“ ėmėsi daugybės gėdingų pastangų, dėl kurių jie liko netoli lygos dugno.

Taip, „Colts“ šį sezoną iškovojo 4 pergales, yra tokių komandų kaip „Texans“, „Bears“ ir „Broncos“, kurių rekordai prastesni, tačiau sunku įsivaizduoti komandą, kuri iš tikrųjų žaidžia prasčiau nei „Colts“.

Ta komanda atėjo ir 30 minučių mušė vikingus. Jau tada, kai Dallisas Flowersas 49 jardus sugrąžino įžanginį startą, buvo aišku, kad vyriausiojo trenerio Kevino O'Connello komanda nebuvo pasirengusi žaisti. Kadangi „Vikings“ demonstravo panašų pasirengimo trūkumą ankstesnėse rungtynėse su Detroito „Lions“, tai kelia didelį nerimą.

Viena yra atsilikti nuo kelyje besiveržiančių liūtų, bet visai kas kita – namuose susimušti nusilpusiems iš Indianapolio.

Pirmame kėlinyje viskas tiesiog klostėsi ne taip. „Colts“ turėjo žaisti beveik visą kėlinį be atbėgančio Jonathano Tayloro, tačiau galėjo judėti aukštyn ir žemyn aikštėje, kai žalą padarė Mattas Ryanas, Zackas Mossas, Deonas Jacksonas ir Michaelas Pittmanas. Tai nėra visiškai NFL atitikmuo „Murderers Row“. Ryanas yra senas žmogus, veikiantis dūmais, o kiti yra tiesiog vidutiniai Džo, kurie neturėtų sugebėti pareikšti savo kolektyvinės valios.

Specialiosioms komandoms nepavyko apgailėtinai – užblokuotas taškas baigėsi smūgiu, o Cousinsas prisidėjo prie pirmojo kėlinio katastrofos, kai per antrąjį kėlinį perėmė kamuolį 17 jardų atstumu už laisvo saugas Juliano Blackmono.

Vidurio sezono viltys, kad „Vikings“ ir toliau kaups pergales ir bus teisėtas pretendentas atstovauti NFC „Super Bowl“, dingo. Nepaisant 10 ankstesnių pergalių, jie pasimetė. Gynyba nuolat stumdoma ir buvo tarp rezultatyviausių lygos vienetų, ir niekas jų nelaikė teisėta grėsme padaryti ką nors kitą, tik pralaimėti pirmame ar antrame atkrintamųjų varžybų rate.

Bet tada įvyko antrasis kėlinys ir „Vikings“ padarė tai, ko dar nebuvo padariusi jokia kita NFL komanda. Cousinsas buvo ištvermingas ir puikiai valdė komandą. Dalvinas Cookas veržėsi 95 jardus, o jo puikus 64 jardų smūgis po ketvirtojo kėlinio ekrano perdavimo buvo išskirtinis sugrįžimo žaidimas. KJ Osbornas sužaidė geriausią žaidimą savo karjeroje, o Justinas Jeffersonas buvo jo įprastas įspūdingas aš.

Gynyba pagaliau pasitvirtino, nes gynėjas Ericas Kendricksas atmetė 12 kamuolių ir atmetė kamuolį, Za'Dariusas Smithas privertė sumušti 2 kartus, Danielle Hunter – 1.5 metimo, o Chandonas Sullivanas buvo visoje aikštėje. Jis turėjo būti įskaitytas už lygiuojamąjį tašką, kai atkovojo kamuolį ir grąžino jį į galutinę zoną, tačiau pareigūnai sustabdė žaidimą, nes suprato, kad Jacksonas nukrito nuo kontakto. Net nebuvo arti.

Tai buvo laimėjimas, pelnęs vietą rekordų knygoje ir užfiksavęs divizioną. Tai nepašalino daugybės šios komandos problemų, tačiau ji gyvuos ilgus metus.

Tai yra kažkas, ko reikia remtis, nes iki reguliariojo sezono liko dar 3 rungtynės.