Parrisas Todas pelnė trigubą karūną 2023 m. „APP Tour“ atidaryme

Pirmasis renginys 2023 m Pickleball profesionalų asociacija (APP) turas yra knygose. Praėjusį savaitgalį, APP Sunmed Punta Gorda Open buvo surengtas PicklePlex komplekse Floridos pietvakarių valstijos koledžo teritorijoje Punta Gordoje, Floridoje. Beveik 700 profesionalių ir mėgėjų žaidėjų kovojo 16 specialių PicklePlex kortų šiauriniame Fort Meyer priemiestyje po giedru dangumi.

Tai yra pereinamųjų APP metų pradžia. Keletas geriausių praeitų metų turo žaidėjų pasirašė išskirtines sutartis su savo konkurentu 2023 m., o kai kurie pirmaujantys vyresnio amžiaus profesionalų čempionai nuo 2022 m. paskelbė konkuruojančias komandines varžybas. Tačiau tie, kurie manė, kad APP turi problemų, neskaito sporto arbatos lapelių.

Beveik 40 moterų profesionalų dalyvavo vienetų ar dvejetų burtuose, 45 vyrų profesionalės dalyvavo vienetų loterijoje (paliekant didžiulį laukiančiųjų sąrašą, viršijantį visą 32 vyrų burtų traukimą, kurį renginys galėjo palaikyti), o vyresniųjų profesionalų burtai buvo tokie pat pilni kaip ir jie. paprastai yra. Pro Pickleball yra gyvas ir sveikas, o APP veikia visu garu.

Renginį paryškino savaitgalį „Trigubą karūną“ pelniusio Parriso Toddo pasirodymas. Ji laimėjo „Pro Singles“, „Pro Doubles“ ir „Mixed Pro Doubles“. Savaitgalį Hunteris Johnsonas gavo „dublį“ (pats laimėjo „Pro Singles“ ir bendradarbiavo su Toddu mišriose varžybose), tačiau šiek tiek atsiliko vyrų profesionalių dvejetų varžybose. Puikus savaitgalis Todui, kuris kilęs iš netoliese esančio Fort Meyer ir mėgo žaisti netoli namų.

Apibendrinkime veiksmą.

--------

Vyrų profesionalų pavienių rungtynių santrauka:

#1 Hunteris Johnsonas iškovojo pirmąjį 2023 m. vyrų profesionalų vienetų titulą ir sieks pasitvirtinti praėjusiais metais savo 6-oje vietoje APP Pro singlų varžybose. Finale jis susidūrė su Ričmondo valstijoje, Virdžinijoje gyvenančia profesionale #11 Jhonnatan Medina Alvarez, kuri iškovojo tris pirmąsias dešimtukas, kad patektų į finalą, o vėliau - Yatesą Johnsoną (Hunterio brolį). ) sekmadienį pelnyti aukso medalio rungtynes. Nepaisant to, kad nugalėtojo gretose finale atmušė Hunterį, Medina Alvarez nieko negalėjo pasiekti aukso medalio rungtynėse, o Hunteris Johnsonas negalėjo praleisti, todėl Teksase gyvenantis žaidėjas laimėjo aukso medalį 10.

Auksas: Hunteris Johnsonas. sidabras: Jhonnatan Medina Alvarez. Bronza: Yatesas Johnsonas

--------

Vyrų profesionalų dvejetų santrauka

Nr. 1 Sėklos Kyle'as Yatesas ir Andrei Daescu iškovojo burtų traukimą ir pakeliui į aukso medalį prarado tik vieną žaidimą. Nugalėtojų gretose finale jie nugalėjo brolius Johnsonus Hunterius ir Yatesus, kad garantuotų vietą sekmadienio finale. „Johnson & Johnson“ (nesusijęs su korporacija), kurie į medalių etapus pateko kaip 7-oji vieta, tada sunkiai pralaimėjo patyrusiai Joey Farias ir Andreas Siljestrom komandai (5-a) ir tenkinosi bronzos medaliu. Farias & Siljestrom negalėjo daug nuveikti su Yates & Daescu, pralaimėdami finale 6,6. Šiais metais ieškokite daugiau iš brolių Johnsonų, nes po teniso profesionalų karjeros jie visiškai persikėlė į Pickleball.

Auksas: Yatesas / Daescu. Sidabras: Farias/Siljestromas. Bronza: Johnsonas / Johnsonas.

--------

Moterų profesionalių vienetų santrauka

Moterų profesionalų vienetų burtų traukimas pateko į pusfinalį, o keturios geriausios pateko į priekį nepraleisdamos nė vieno žaidimo. 1-oji Parris Todd pateko į nugalėtojų grupės finalą, kur aplenkė 3-iąją Ewa Radzikowską ir užsitarnavo vietą sekmadienio aukso medalio rungtynėse. Vis dėlto Radzikowska negalėjo priversti revanšo, pralaimėdama pusfinalio revanšą prieš antrąją Megan Fudge ir pasitenkinusi bronzos medaliu. Finale sekmadienio rytą susidūrė Toddas ir Fudge (kurie praėjusiais metais užėmė 2 ir 4 vietas APP profesionalų vienetų reitinge). Toddas kontroliavo žaidimą, o Fudge'as narsiai išlaikė antrąjį žaidimą, atitolindamas kelis mačo taškus, bet galiausiai pralaimėjo 5.

Auksas: Parrisas Todas. sidabras: Megan Fudge. Bronza: Ewa Radzikowska

--------

Moterų profesionalių dvejetų santrauka

Parrisas Todas kartu su legendine Simone Jardim, kuri, matyt, atidėliojo savo išėjimo į pensiją planus, paimti moterų profesionalų dvejetų titulą kaip pirmąją vietą. Jie susikovė su 1-ąja komanda Megan Fudge ir Alix Troung, kuri laimėjo pralaimėjimo finalą prieš antrąją vietą užėmusias Susannah Barr ir Bobbi Oshiro ir pelnė aukso medalio rungtynes. Ten Fudge/Truong privertė lemiamą laimėtoją ir pasiėmė viską, pralenkdami Toddą/Jardimą du iš eilės 4. Tačiau paskutinėse rungtynėse komanda #2 persigrupavo ir iškovojo aukso medalį 8,8:1. Pergalė garantavo Toddui trigubą savaitgalio karūną.

Auksas: Todas / Jardimas. sidabras: Fudge / Truong. Bronza: Barras / Oshiro

--------

Mišrių profesionalų dvejetų santrauka

Du profesionalūs vienetų nugalėtojai Toddas ir Hunteris Johnsonas susivienijo mišrių dvejetų varžybose ir iškovojo titulą kaip 3-ioji vieta. Jie nuliūdino pirmąją vietą užėmusią Simone Jardim ir Andrei Daescu komandą ir nugalėtojų gretose, ir rungtynėse dėl aukso medalio. #1 sėklų Milanas Rane'as ir CJ Klingeris iškovojo keletą geriausių sėklų tiek nugalėtojų, tiek pralaimėtojų gretose, kad pelnytų bronzą.

Auksas: Todas / Džonsonas. sidabras: Jardim / Daescu. Bronza: Rane'as/Klingeris.

--------

Vyresniųjų profesionalų varžybų trumpa apžvalga

• Vyrų senjorų profesionalų vienetų varžybos: #9 Steve'as Rogersas du kartus įveikė Marką Palusą ir uždirbo auksą.
  • Vyrų vyresniųjų profesionalų dvejetai: Mircea Morariu, praėjusiais metais užėmusi 2 vietą kombinuotoje APP vyresniųjų profesionalų įskaitoje, kartu su Danu Granot laimėjo auksą. 10-a komanda Matthew Schiller / Martin Reist įveikė komandas su patyrusiais profesionalais, tokiais kaip Paulas Olinas ir Johnas Sperlingas, ir laimėjo sidabrą.
  • Moterų senjorų vienetų varžybos: Beth Bellamy, dominuojanti 1 m. moterų vyresnioji profesionalė, tęsė ten pat, kur baigė, su auksu vienetų varžybose, finale įveikusi 2022-ąją Jenny Marcos.
  • Moterų vyresniųjų dvejetų varžybos: Bellamy bendradarbiavo su Nathalie Bagby, kad užimtų Pro Doubles titulą kaip pirmąją vietą ir uždirbtų dublį. Tai buvo vienintelės savaitgalį burtų traukimo rezultatas aukso / sidabro / bronzos kreida iki sėklų.
  • Mišrūs vyresnio amžiaus profesionalų dvejetai: 4-ąja Eva Welsher ir Jose Derisi komanda kovojo su aukso medaliu prieš aukščiausią vietą užėmusią Bellamy ir Jaime Oncinsą De Oliveirą, laimėdama nugalėtojų žaidimą 15:12 dėl aukso ir atimdama Bellamy trigubą karūną.