Gerieji, blogi ir bjaurūs iš „Green Bay Packers“ pergalės prieš „Tampa Bay Buccaneers“.

Tomas Brady yra geriausias gynėjas NFL istorijoje ir, ko gero, didžiausias nugalėtojas sporto istorijoje.

Aaronas Rodgersas yra vienas geriausių savo kartos gynėjų.

Tačiau šios dvi piktogramos retai susitikdavo.

Kai Rodgersas ir jo „Green Bay Packers“ sekmadienį išvyko susitikti su Brady ir jo Tampa Bay „Buccaneers“, tai buvo tik penktas kartas, kai šie du būsimi šlovės muziejaus nariai susitiko.

Pirmąjį susitikimą Rodgersas laimėjo 2014 m., tačiau Brady užfiksavo paskutines tris rungtynes, įskaitant 2020 m. NFC čempionato žaidimą.

Vis dėlto Rodgersas ir „Packers“ sekmadienį įveikė Brady ir „Buccaneers“. Tą dieną, kai dominavo abi gynybos priemonės, Green Bay pakankamai anksti atakavo, tada iškovojo pergalę 14:12.

„Packers“ ir „Buccaneers“ jauname sezone yra 2:1.

Štai geras, blogas ir bjaurus Green Bay laimėjimas.

GERAS

dominuojanti gynyba: Brady'is liko be savo trijų geriausių imtuvų - Mike'o Evanso (pakaba), Chriso Godwino (pakalinio strypo) ir Julio Joneso (kelias).

Vis dėlto „Green Bay“ gynyba buvo absoliučiai sensacinga, nes „Buccaneers“ iš viso atlaikė 285 jardus ir 4.8 jardus per žaidimą.

„Green Bay“ privertė mušti du kartus ir abu atkovojo. „Packers“ taip pat gavo du maišus iš „nose tackle“ Kenny Clarko ir vieną iš išorės gynėjo Rashano Gary.

Paskutinėmis minutėmis „Buccaneers“ nuvažiavo 89 jardus ir pasiekė 14:12 skirtumą. Vis dėlto dvitaškių konversijos metu Tampa Bay atidėjo žaidimo baudą, dėl kurios kamuolys vėl buvo septynetas.

Brady bandė pataikyti į Russell'ą Gage'ą dešiniajame endzonos kampe, kad pasiektų lygiąsias. Tačiau Green Bay gynėjas De'Vondre'as Campbellas atmušė kamuolį ir „Packers“ laimėjo.

JIS BAAAAACK: Praėjus beveik 21 mėnesiui po to, kai Davidas Bakhtiari suplėšė savo ACL, jis grįžo į pažįstamą kairiąją kovos vietą.

Bakhtiari žaidė atidarymo seriją, o likusį laiką skyrė su Yosh Nijman.

Kai Bakhtiari suplėšė savo ACL 31 m. gruodžio 2020 d., jis buvo neabejotinai geriausias NFL smūgis. Tą sezoną „Pro Football Focus“ skyrė B. Bakhtiari perdavimų blokavimo balą 91.6, o tai buvo Nr. 1 tarp atakuojančių smūgių.

Bakhtiari taip pat turėjo geriausią sezoną, kai reikėjo blokuoti bėgimą. PFFPFF
davė jam 86.7 balo, o tai buvo 17 taškų aukščiau nei bet kurį iš pirmųjų septynių sezonų.

Bakhtiari po traumos patyrė mažiausiai tris kelio operacijas. Praėjusių metų 27-ąją savaitę prieš Detroitą sužaidęs 18 atmuštus kamuolius, Bakhtiari dar nebuvo sužaidęs nė vienose rungtynėse.

Ši žiauri serija baigėsi sekmadienį, o tai turėtų būti puiki naujiena Green Bay puolimo linijai.

ROMEO DOUBS: „Green Bay“ naujokas, ketvirto raundo platinimas, buvo įtrauktas į išplėstinį vaidmenį po to, kai Sammy Watkinsas (šlaunies raumenys) šeštadienį pateko į sužeistųjų atsargų sąrašą, o Christianas Watsonas negalėjo žaisti.

Doubsas pelnė aštuonis rekordus, atmušdamas 73 jardus ir pirmą kartą karjeroje. Doubsas sugriebė visus aštuonis jo kryptimi mestus perdavimus, o iš „Packers“ pirmojo touchdown drive – tris kartus per 35 jardus ir rezultatą.

TAI IR TAI: Keiseanas Nixonas privertė klysti ir numušė kamuolį ant 1 jardo linijos. … Rodgersas pradėjo rungtynes ​​15 iš 16, įmetęs 171 jardą ir atmušęs du kamuolius bei be perimtų kamuolių. Pirmąjį kėlinį jis baigė su 143.3 gynėjo reitingu. … Packers puolėjas Allenas Lazardas atkovojo smūgį iš šono, likus 13 sekundžių. … Campbell baigė su 14 kovos, kovoti dėl pralaimėjimo ir perduoti gynybos.

BAD

VAIRAVIMO ATIDARYMAS
IVES
:
Žavinga Green Bay gynyba rungtynių pradžioje nebuvo itin gera.

„Packers“ leido įmušti Minesotą ir Čikagą 1 ir 2 savaitės pradžioje. Tada Tampa Bay sekmadienio rungtynes ​​pradėjo 10 žaidimų, 48 jardų mušimu, kuris atvedė į Ryano Succopo įvartį.

Didžiąją žaidimo dalį Green Bay gynyba buvo tvirta. Tačiau ankstyvąsias „Packers“ kovas reikia ištaisyti.

KAMULIO APSAUGA: Antrojo ketvirčio pabaigoje „Packers“ pirmavo 14:3 ir pasiekė Tampos įlankos 5 jardų liniją.

Įmušęs trečią įvartį, Aaronas Jonesas įstrigo viduje ir veržėsi link galo. Jonesas pasiekė 2 jardų liniją, tada jį pragręžė „Buccaneers“ nosies taškas Vita Vea.

Jonesas suklydo, o saugas Loganas Ryanas atsigavo endzonoje.

Užuot padidėjus bent 14, Green Bay pranašumas išliko 11.

TAI IR TAI: „Packers“ puolėjas Jaire'as Alexanderis pirmame kėlinyje paliko kirkšnies traumą ir nebegrįžo. … Tampos įlankos gynėjas Tomas Brady per pirmąjį kėlinį atliko 13 iš 14 perdavimų. ... „Packers“ perbėgo kamuolį 25 kartus ir tik 67 jardus, vidutiniškai 2.7 jardo per vieną nešimą.

Bjaurusis

ANTROJI PUSĖLĖ NUSIŽEIDIMAS: Green Bay puolimas antrajame kėlinyje buvo baisus.

Septynios „Packers“ kamuolio antrosios pusės kėlinys: „Punktas“, „Punktas“, „Perimtas“, „Punktas“, „Punktas“, „Punktas“, „Punktas“.

Po to, kai Green Bėjaus vyriausiasis treneris ir žaidėjas Mattas La Fleuras pirmajame kėlinyje įveikė Tampa Bėjaus gynybos štabą, LaFleuro puolimas antrajame kėlinyje nieko nebepavyko.

FOX: Gregas Olsenas yra vienas geriausių jaunų televizijos analitikų. Tačiau jo viršininkai FOX nesuvokia, jei mano, kad žiūrovams įdomu pamatyti „prakaito kamerą“, skirtą Olsenui.

Sekmadienį Tampoje buvo 90 laipsnių. Žmonės buvo šilti. Mes tai suprantame.

Tačiau žiūrovams tikrai nereikėjo kartas nuo karto rodyti, kaip Olseno marškiniai laikosi niūrioje Tampos įlankos temperatūroje.